KIL ÇADIR İMALATI VE AVANTAJLARI

Kıl çadır ® ve kıl çadırı temininde en uygun fiyat en yüksek kalite garantisini Filiz Dokumacılık veriyor. ☎ 0533 344 7082
Hemen Arayın Kıl Çadır Sipariş

KIL ÇADIR İMALATI VE AVANTAJLARI

KIL ÇADIR İMALATI VE AVANTAJLARI

İsterseniz şimdi de kıl çadırın avantajlarını görelim. Bu artıları gördükten, okuduktan sonra, kıl çadır üretiminin neden her geçen gün arttığını, kıl çadırı talebinin neden sürekli arttığını daha iyi anlayacaksınız.

Kıl çadırı daha çok turistik bölgelerde ve sıcak yörelerde kullanılmaktadır. Bunun başlıca nedeni, kıl çadırın yazın serin tutmasıdır.

Düşünün, bir kafeniz var, kıl çadır olsa nasıl olurdu?

cafe kıl çadır

Gelen müşterileriniz için kıl çadırı içi hem ferah, hem serin olurdu. Ayrıca kıl çadır nedeniyle otantik bir hava da yakalamış olurdunuz.

Kıl Çadır Avantajları

 kıl çadır avantajları

Kıl çadırın diğer avantajı da, kıl çadırı için gerekli olan keçi kılı Türkiye'nin hemen her yerinde bolca bulunduğundan, fiyat avantajı sunmasıdır.

Kıl Çadır İmalatçıları

 kıl çadır imalatçıları

Kıl çadır imalatçıları, keçi kılını ucuza ve istedikleri kadar temin ettikleri için, kıl çadırı da uygun fiyatla pazara sunabilmektedirler.

Kıl çadır için avantaj olarak sunabileceğimiz diğer öne çıkan unsurlar ise kıl çadırların bakteri barındırmaması, yani hijyenik olması, temizliğinin ve bakımının rahat olması, haşerelerin kıl çadırdan uzak olmasıdır.

kıl çadır imalatı

Tüm bunlardan dolayı, bu avantajlardan dolayı işletmelerin, işyerlerinin artık kıl çadır kullanması bizce elzem. Zira özellikle turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile cafe, restoran gibi işletmeler için kıl çadır demek, farklı olmak demektir.

Müşterilerin yazın sıcak günlerinde klimaya gerek kalmadan serin yerde rahat etmesi demektir. İşyerinizde kıl çadır nedeniyle daha fazla sirkülasyon, daha fazla müşteri, son tahlilde daha fazla kazanç demektir.


KIL ÇADIR | KIL ÇADIRI imalat Toptan Montaj ve Tamirat

Kıl çadır, kıl çadırı, yörük çadırı, oba çadırı, otağ çadırı, türkmen çadırı, şark köşesi , oturma grupları ve kıl çadır imalatı, kıl çadır fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Hakkımızda

Bizim işimiz olan kıl çadır, kıl çadırı ve Yörük çadırı dokumacılığıdır. Kıl çadır ve Kıl çadırı alanda en iyi hizmetleri veren ve Türkiye'nin her yerinde yapmış oldukları çadırları görebileceğiniz internet sitemizde kıl çadır modellerini inceleyerek istediğiniz kıl çadır modeline sahip olabilirsiniz.

Filiz Dokumacılık

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

Kıl Çadır | Kıl Çadırı imalatı

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
filizdokumacilik (@) hotmail.com
+90 533.344.7082
Whatsapp
Hemen Ara