Otağ Çadırı

Otağ yörük çadırlarıotağ kıl çadırlarıotağ şark köşesi dekorasyonu, otağ şemsiye tipi yörük çadırlarıotağ yolluk ve kılıf gibi ürün yelpazesiyle profesyonel hizmetler sunar.

Otağ Yörük Çadırının Kullanım Amaçları

Yörük çadırı, günümüzde halen göçebe ve yarı yerleşik Yörükler tarafindan kullanılmaktadır. Bunun yanında turistik yörelerde, fuarlarda, sergilerde, kafelerde, Türk geceleri, Türk evlerinde, sark köşelerinde, gözleme evleri, dinlenme yerlerinde, geniş alanların çatı kapatmasında daha pek çok alanda ve yerlerde kullanılmaktadır.

Ota Çadır Özellikleri

  • Kışın kendini kasar ve gerilir böylece yağmur suyunu ve karı içeri geçirmez.
  • Yazın kendini biraz salar ve içeri loş bir gün ışığı girmesine izin verir ve sürekli hava sürkilizasyonu sağlar.
  • Doğadaki zararlı (yılan, akrep, örümcek vb.) canlıların içeriye girmesine yapısal dokusu sayesinde izin vermez bu canlılar otag çadırın üstünde gezinemez ve hareket edemezler.
  • Her yere kolaylıkla kurula bilir, tasımada da kolayca katlanabilir.

Türklere Has Otağ Çadırları, Otağ, Otağ Tipi Yörük Çadırları, Kıl Çadır | Otağ çadır imalatçıları, Otağ kıl çadır imalatı, Otağ çadır fiyatları

Otağ çadırların kurulumu

Filiz dokumacılık garantisiyle sıcak soğuk geçirmeyen içerisine haşere girmesine izin vermeyen otağ çadırları üretimi devam ediyor.

Otağ Çadırları bir kaç çadırdan oluşur standart ölçüleri olmaz çift kat izoleli ve yalıtımlı olur istenilen ölçülere göre yapılır tamamen kıldan imal edilir ve ölçülere göre hazırlanıp yerine montaj yapılır.

Sizde eğer ürünlerden yararlanmak isterseniz firmanın özel çalışmalarından yararlanabilir, üstelik %100 memnuniyet garantisi ile…